Metallica - Nothing Else Matters
Пісня починається з перебору на відкритих 1,2,3 і 6 струнах. Джеймс почав складати її, розмовляючи по телефону, через що у нього була вільна лише одна рука.
Важко знайти таку людину, яка б хоч раз в житті не грала в тетріс. Але не всі знають, що винахідником такої колись популярної гри є росіянин, колишній співробітник Обчислювального центру Академії наук СРСР Олексій Пажітнов.
Коли, за переказами, жорстоко поранений Геркулесом бог підземного царства Плутон готовий був піднестися на Олімп, прийшов до нього хлопець на ім'я Пеон і зцілив бога корінням якоїсь рослини. Позаздрив славі Пеона його вчитель Ескулап і вирішив отруїти його. Але не допустили боги такого злодійства і, рятуючи хлопця від помсти, перетворили його на квітку. З тих пір на початку літа в передгір'ях, на лугових схилах і в садах розцвітають квіти півонії надзвичайної, будучи прекрасним видовищем яскраво-червоного килима, кинутого на смарагдову зелень трави, що надовго запам'ятовується.
Коли данського фізика Нільса Бора намагалися в чомусь переконати, посилаючись на думку знаючих людей, він відповідав так: "Експерт – це людина, яка зробила всі можливі помилки в дуже вузькій області". І треба визнати, тут Бор нітрохи не помилявся. Судіть самі.
Розповіді про страшні місця в нашому світі лоскочуть нерви любителям адреналіну і страшних історій, охочим побачити те, від чого будь-які нормальні туристи тікають, не оглядаючись. Отже, 10 найжахливіших місць в світі, одне іншого страшніше.
10 місце: У Древній Греції на землі боржника кредитор встановлював табличку, що означала, що в разі невиплати боргу земля перейде у власність кредитора. Ця табличка називалася іпотека. 9 місце: У селах стародавніх слов'ян селяни користувалися паличками замість розписок. Наприклад, узяв селянин у сусіда у борг 4 мішки зерна. Він обстругує невелику паличку і робить на ній чотири відмітки. Що б додати такій розписці закінчений вигляд, він повинен її розколоти на дві половинки. Одну віддати сусідові, іншу залишити собі.
Можливо, відомий американський фантаст Стівен Кінг, що написав повість про містично страшного «поліцейського з бібліотеки», не знає, що крадіжка бібліотечних книг або неакуратне ставлення до них спрадавна вважалися вельми серйозною провиною.
Колись давно історії про них наводили жах не лише на дітей, але і на дорослих. Зустрічі з ними боялися, як самого пекла. А зараз із розвитком такого жанру, як гумористичне фентезі, про зустріч з вампірами мріє кожен шанувальник цих книг. Вразливі юні панночки, що літають у хмарах, в своїх фантазіях навіть закохуються в цих персонажів. Так хто ж такі вампіри?
Велика китайська стіна... Грандіозна вигадка тирана і володаря Ши-Хуанді з династії Цинь. Насправді це найзначиміша і найзагадковіша рукотворна будівля. "Кам'яний пояс" Піднебесної імперії... Він і сьогодні не дає спокою дослідникам паранормальних явищ, постійно ставить все нові й нові запитання, відповіді на які знає лише вона... Велика китайська стіна.
Будь-яка цивілізація стародавності, як тільки досягала визначеного рівня розвитку культури, неодмінно створювала свій календар. Справа в тім, що календарі у своїй глибинній суті відбивають не тільки відлік перебігу часу, але і несуть у собі визначену інформацію про циклічність енергетичних сил у Всесвіті. Так само ще у давні часи в календарях вираховувалися щасливі й нещасливі дні. Нерідко про настання фатальних днів заздалегідь попереджали пророки і віщуни. Такими днями дуже часто були п'ятниці, які збігалися з 13-м числом місяця.
Учені вже не один рік спостерігають за "мурашиною цивілізацією" і встигли нарахувати більше 3,5 тисяч видів мурах, які відрізняються розмірами і звичками.
В радянських фільмах фашисти, маршируючи, горланили якусь страхітливу пісню: "Дойче зольдатен унд ді офіцирен". Що це за пісня? Насправді така пісня не існувала, але! Існував інший марш - "Коли солдати марширують по місту” і був це зовсім не фашистський марш, а стара німецька народна пісня, що виникла ймовірно під час наполеонівських воєн, але вперше опублікована лише в 1839 році.
10 місце: По-перше, не всі королі були королями, і це інколи закінчувалося несподівано. Коли після тридцятирічного успішного правління відійшов в світ інший шведський король Карл-Юхан XIV, лікар, який оглядав його тіло, виявив у нього на грудях татуїровку "Смерть королям!" Карл-Юхан XIV був колись маршалом наполеонівської армії на прізвисько Берандот і люто ненавидів монархію.
Мабуть, жодна з речей, що оточують нас, не викликає такого обережного, шанобливого і навіть благоговійного відношення, як дзеркало. Хочете доказів? Будь ласка! Де під час святочних ворожінь дівчата видивляються свого судженого? Зрозуміло, в дзеркалі, оточеному свічками, а не в яких-небудь дверцях полірованої шафи! У якого предмету ми запитуємо.
10 місце: Мабуть, прадавнім предком олівця і ручки була обпалена вогнем паличка – нею малювали ще «печерні люди». А першою вже достатньо оформленою канцелярською приналежністю були стрижні - клини для листа по сирій глині, ними користувалися в стародавній Ассірії. Греки і римляни користувалися стілосами - загостреними паличками.
Носова хустка як модний аксесуар вперше з'явилася в Італії в період Ренесансу, а потім набула поширення у Франції, Німеччині та Іспанії. Впродовж XVI-XVII століть хустки були декоративним доповненням до костюма. Як гігієнічну приналежність носові хустки почали застосовувати з XVIII століття, і лише в XIX столітті вони стали предметом, необхідним всім.
Батьківщиною шовку вважається стародавній Китай. Згідно з безліччю легенд, культура шовківництва виникла біля V тис. до н.е. на берегах Великої Жовтої річки. Найбільш примітний переказ про Лей Цзу, першу дружинуЖовтого імператора, легендарного предка китайців, що жив в центральних районах Китаю, близько 5000 років тому. Переїхавши до чоловіка з південно-західної частини країни, Лей Цзу привезла з собою секрет вирощування тутового шовкопряда.
Принципу струменевого друку вже більше 100 років. Лауреат Нобелівської премії Лорд Рейлі ще в XIX столітті вивчав розпад струмені рідини і формування крапель. Серйозно до цієї технології віднеслися лише в 1948 році, коли компанія Siemens зайнялася розробкою безперервного струменевого принтера. У 1953 році компанія обнародувала свій винахід: вимірювальний пристрій, обладнаний розпилювачем, за допомогою якого реєструвалися результати вимірів.
SIM розшифровується як Subscriber Identification Module або модуль ідентифікації абонента. Як випливає з назви, SIM-карта служить для ідентифікації абонента в мережі стільникового зв'язку.
Почалося все в далекому Китаї, де ось вже другу тисячі років в перший день Нового року залишають свої візитні картки з різними побажаннями тим, кого не змогли побачити на свято. Традиційний колір таких карток - червоний, хоча на початку XX сторіччя з'явилися і білі. Господар напередодні свята вивішує для них біля дверей мішечок з написом "Вибачите, що не можу прийняти особисто".