Четвер, 18.10.2018, 04:47

Вітаю Вас Гість | RSS

ГоловнаМій профільВихід

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Особи [116]
Біографії історичних особистостей, які здійснили вклад в історію
Спорт [22]
Реферати на теми, які касаються спорту
Історія [39]
Наука [16]
Цікаві історії [69]
Країни, регіони, міста [30]
Поезія [55]
Вірші різних авторів, у цій категорії українська мова не дотримується
Статті Великобагачанщини [7]
Статті про з історії та сьогодення району і зокрема селища
Великобагачанська поезія [2]
Поезія Великобагачанщини

Класні міні-ігри

Цікаві сайти


Наше опитування
Ваша думка про наш сайт
Всього відповідей: 97

Статистика

Онлайн всього 1
Гостів 1
Користувачів 0

Цікаві сайти
[10.01.2009]
Сайт вболівальників фк "Ворскла" (1)
[28.08.2009]
Сайт Устивицької школи (0)
[27.12.2010]
Великобагачанська ЗОШ на content.net (0)
[28.08.2009]
Травник - справочник лікарських рослин (1)
[25.01.2010]
Як самому знять фільм... (0)

Останні фото

Реклама

Головна » Статті » Цікаві історії

Корида
Пояснити в чому суть кориди – завдання не просте, так як з одного боку передбачає описання видовища, досить відмінного від всіх інших, а з іншого боку, так, як і все мистецтво, воно дуже мінливе. Недивлячись на те, все ж таки можна виділити ритуал декількома правилами, які майже завжди повторюються. Про них ми зараз і поговоримо.
Зазвичай під час кориди три тореро боряться з шістьма биками – два на кожного тореро. Послідовність участі торео в кориді залежить від стажу, який починається від дня його посвячення в матадори. Так, перший торео бориться з першим биком, другий - з другим, третій – з третім, потім перший торео з четвертим биком і так по черзі.
Відкриває кориду хода учасників (paseillo), під час якого всі учасники кориди проходять перед публікою урочистим парадом. Очолюють парад два розпорядника – альгвасилі (alguacilillo), котрі їдуть вершки перетинаючи площу, щоб наблизитися до Президенції (Presidencia) і попросити символічні ключі від "puerta de los toriles" - стодол, в яких знаходяться бики. За ними йдуть три торео, кожного з яких супроводжують члени їх квардильї, яка складається з трох бандерільеро (banderillero) і двох пікадорів (picador). Завершують хід помічники і мули, котрі вивозять вбитого бика з поля після закінчення кориди.
Після вручення ключів кортеж відходить і двері стодоли відкриваються. Бик вибігає на арену і починається бій, під час якого тореро немов би веде безупинний діалог з твариною, намагаючись підкорити його.
Корида складається з трьох частин, які називаються терціями (tercios), початок яких символізує звук горна. В перщій терції тореро використовує плащ (капоте). За звуком горна, на протилежні кінці арени виходять два пікадора, але тільки один з них приймає участь в цій частині кориди.
В другій терції виконується метод "suerte de banderillas", під час котрого помічники торео бандерільеро (banderillero) або "срібні тореро"(toreros de plata), як їх зазвичай називають, пронизують в бика три пари бандерілій – коротких паличок з гачками на кінці, прикрашених стрічками. "терція бандерілій"
В останній терції торео виконує метод "suerte suprema", використовуючи в бою з биком мулету взамін плащу, щоб, після всього взяти шрагу і вбити бика. Саме ці миті найтяжчі в роботі тореро, так як він змушений заставити бика напасти на нього і саме в цю хвилину атаки скористатися моментом і пронизити свою шпагу в серце тварини. Це питання лічиних секунд, під час котрих торео необхідно сконцентруватися і попасти у визначену точку, в цей же час, коли бик кидається на його мулету. В ці моменти торео найменш захищений від нападів бика. Саме весь цей процес, а не вбивство бика, називається живим витвором мистецтва.
Тореро, що показав видатне мистецтво, як, наприклад, умертвлення бика точним ударом шпаги, приніс глядачам багато позитивних вражень, глядачі нагороджують сміливця. Трофеями можуть стати одне або два вуха вбитого бика, або ж, як найвища оцінка діям тореро – його хвіст. Глядачі повідомляють президенту про своє бажання нагородити тореро, махаючи хустинками, так як саме президент арени вирішує, буде задоволене їхнє прохання чи ні. Найбільша честь для тореро-після проведення екстраординарного бою залишити площу на плечах натовпу. Всі інценденти які можуть статися під час кориди, як і все, що з нею пов"язано, врегульовані в " Регламенті бою биків".
 
Категорія: Цікаві історії | Додав: vb (13.01.2011)
Переглядів: 582 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
я чув що цей сайт дуже прикольний

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини і факти

Посміхнись
anegdot.com.ua «Анекдоти з України» - Нові та найкращі анекдоти української мережі

Пошук

Свіжі новини
[23.03.2011]
Демотиватори на сайті (1)
[23.03.2011]
Багачка буде без футболу?! (22)
[22.03.2011]
Відбулися РМО вчителів-предметників (0)
[26.01.2011]
Інформаційний термінал у школі (0)
[26.01.2011]
Творчий звіт у Білоцеркывці (0)
[21.01.2011]
Обласний з'їзд тваринників (0)
[20.01.2011]
З Днем Соборності України!!! (0)

Цікаве
Expect permanent results. male enhancement pills The only methods!;County Clerk of Court county clerk of the court Records select county by state.;Number. This is an incredibly reverse phone lookup useful service, which enables the. Used as a means of penis penis enlargement enlargement thousands.;Which reverse lookup you are researching into the online. Expect permanent results. male enhancement pills The only methods!;County Clerk of Court county clerk of the court Records select county by state.;Number. This is an incredibly reverse phone lookup useful service, which enables the. Used as a means of penis penis enlargement enlargement thousands.;Which reverse lookup you are researching into the online. Longer than average and your can penis enlargement exercises last!


Dron&Artemon&Levis © 2018Використовуються технології uCoz