30 травня 2010 року у мальовничому селищі Велика Багачка, що на Полтавщині - на батьківщині відомого українського кобзаря Федора Кушнерика відбудеться традиційне обласне свято кобзарського мистецтва. «Взяв би я бандуру» Організаторизаходу: управління культури облдержадміністрації, Великобагачанська райдержадміністрація, Великобагачанська районна рада, відділ культури і туризму Великобагачанської райдержадміністрації, виконком Великобагачанської селищної ради. ПРОГРАМА СВЯТА
9.30–10.00 – вшанування пам’яті видатного земляка, поета-кобзаря Федора Даниловича Кушнерика, з нагоди 135- річчя з дня його народження.
10.00–10.30 – покладення квітів до погруддя Т.Г. Шевченка та до пам’ят-ника кобзарю Федору Кушнерику.
10.00 – 11.00 – народні розваги (стадіон «Колос»).
11.00–12.00– виставка робіт місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, художньої та технічної творчості учнів загальноосвітніх шкіл району, школи мистецтв, виступи фольклорних колективів.
12.00 – 14.00 – великий святковий концерт за участю капели бандуристів Полтавського музичного училища ім.. М.В. Лисенка, творчих колективів училища культури ім.. І.П. Котляревського (м. Гадяч), бандуристів з м. Києва, аматорських народних колективів району, ансамблю бандуристок школи мистецтв ім. Ф. Д. Кушнерика.
А ТАКОЖ: - кінні прогулянки для дітей та дорослих; - козацькі розваги; - спортивні змагання; - атракціони для дітей; - працюватимуть торгові точки, де всі бажаючі зможуть скуштувати козацьку кашу, посмакувати шашликами та іншими смачними стравами.
ОРГКОМІТЕТ: 8-(05345) 9-15-48; 9-11-33; 9-11-09.
Тож запрошуємо вас, шановні друзі, 30 травня у Велику Багачку на обласне свято кобзарського мистецтва „Взяв би я бандуру”.
9.30–10.00 – вшанування пам’яті видатного земляка, поета-кобзаря Федора Даниловича Кушнерика, з нагоди 135- річчя з дня його народження. 10.00–10.30 – покладення квітів до погруддя Т.Г. Шевченка та до пам’ят-ника кобзарю Федору Кушнерику.
а вшановувати Даниловича будуть окремо, при цьому квіти не можна ложити ? об''єднати б ці 2 заходи
в тім то й біда, що вишиванки можна будэ пабачити лыше на тих, кто на сцені - тихенько, крок за кроком, ми почнемо віддалятись від атрибутів, які повинні бути невід'ємною частиною будь-якої нації: традиції, мистецтво, культура. Почнуть нас називати "молодшим братом" - а йому завжди доставалось те, що залишалось від старшого, назвуть нас якоюсь губєрнією, а там, дивись, і до десидентства недалеко. Пэчально, пацаны, коли на своїй рідній землі, ти бидло і навіть бидло в квадраті, бо тебе гнобят свої, а тепер ще й сусіди вважають за необхідне своє рило всунути. Чи у вас, багачан, є інша думка ? Якщо бандури будуть видавати на прокат, приїду ))) ги-ги
власть любит каски тяжелой профессии цвета одного из футболных клубов, а вышиванки - это творчество прошлого и вы это скоро будете видеть и на примерах районного начальства - строгие галстуки и непременно синие.