Головна » 2009 » Вересень » 28 » "Велика Багачка" — "Пирятин" - 4:0

Голи: Зіпунніков (1, 30), Таран (57), Хижняк (60).
На 7-й хв. Зав’ялов не реалізував пенальті (воротар).
«Велика Багачка»: Гринько (Цибулько, 74), Окриков, Гришанович (Баштовий, 67), Федорішин (Калюжний, 69), Дубницький, Хижняк, Ященко, Зав’ялов (Миколаєнко, 62), Міславський (Касьян, 61), Зіпунніков (Коломієць, 46), Таран (Винник, 58).
«Пирятин»: І. Бих, С. Бих, Бриленко, Проскурня, Тимченко, Курочка, Кирпиченко, Букша (Павленко, 75), Медяник, Леонов, Дудка.
Судді: Харахайчук, Чернишов, Капшук (усі — Кременчук).
Велика Багачка. 27 вересня. 700 глядачів.
Юнаки 4:0

Після перерви майже в місяць тривалістю великий футбол повернувся до Великої Багачки. Причому протистояла багачанам команда, котра у попередньому турі пригальмувала переможну ходу головного конкурента господарів у обласній першості — кременчуцький «Гірник». Авторі невідомо, за рахунок чого «Пирятину» це вдалося, оскільки у звітній грі «Пирятину» вдавалося небагато. Бувають такі моменти, коли добре, здавалось би, відомі речі абсолютно не вдаються, і все валиться з рук, себто, з ніг. А «Велика Багачка» продемонструвала чи не найефектнішу за останній час гру. Коли Андрій Зіпунніков відкрив рахунок, електронне табло багачанського стадіону показувало 0.37 — так швидко великобагачанці, здається, взагалі ніколи не забивали.
Не збив господарів з настрою та з позиції й нереалізований 11-метровий. Зовсім нещодавно я мав нагоду похвалити Сергія Зав’ялов за успішну реалізацію пенальті. Зурочив, здається.
«Велика Багачка» неслася далі, створивши за перші півтайму ще чотири дуже реальних моменти при практично повній відсутності контргри у суперника. Головними супротивниками багачан у ці хвилини були власний брак майстерності при виконанні заключного удару, невезіння та воротар гостей Ігор Бих. Як він, наприклад, устиг зреагувати, коли Міславський метрів з п’яти замикав діагональ від Хижняка, певно, й сам кіпер не пояснить.
Щось схоже на наступальні дії почало з’являтися у «Пирятина» ближче до завершення півгодини гри. Найприкметніший епізод: Медяник видає пас «у розріз», Ткаченко намагається догнати плямистого і на швидкості зіштовхується з воротарем суперника. Подія грозила перерости в інцидент, і тут треба віддати належне рефері — проведена ним виховна розмова позитивно вплинула на обох гравців.
Другий гол «Великої Багачки» записаний на Зіпуннікова, хоч насправді круглий залетів до сітки від пирятинського футболіста. Мабуть, вирішили не завдавати йому психологічної травми, тим паче, що епізод справді був створений саме Андрієм.
Атаки багачан накочувалися одна за одною і залишалося лиш чекати, коли ж буде той дев’ятий вал, який накриє команду-корабель з міста, назва якого мимоволі асоціюється з морськими шукачами легкого щастя. Корабель, однак, тонути не поспішав. Більше того, під завершення тайму пирятинці змусили попрацювати й чужого воротаря. Гринькові двічі упродовж однієї хвилини доводилося демонструвати свою майстерність, рятуючи команду від доволі-таки неприємних ударів з ближньої дистанції.
Найцікавішими в матчі стали 15 хвилин по перерві. Хижняк застосовує далекобійну артилерію — Бих, як і раніше, тягне. Міславський зі зручної позиції перекидає вище воріт. Намагаються відповідати і гості. Ім’я Андрія Букші нерідко асоціюється із загрозою дальніх ударів, зі штрафних і просто так. І цьому матчі багачанському воротареві довелося постаратися, щоб витягти снаряд з-під перекладини.
А потім були три хвилини, упродовж яких з’ясувалися всі питання стосовно долі матчу. Таран пройшов правим флангом і звідти, з гострого кута, поцілив точнісінько у дев’ятку. А незабаром Хижняк підставив ногу під простріл. Великому кораблю — велику торпеду…
Решту часу команди демонстрували старанність і азарт у намаганні змінити рахунок. По правді сказати, усе-таки було ближче до того, щоб господарі збільшили відрив, аніж пирятинці його скоротили. В будь-якому разі, не склалося. 4:0 — великобагачанські вболівальники можуть бути задоволеними, дистанція з «Гірником» збережена.
Анатолій КАРПОВ
Категорія: Наш спорт | Переглядів: 864 | Додав: vb | Теги: Чемпіонат Полтавщини, фк Пирятин, футбол, фк Велика Багачка, чемпіонат області | Рейтинг: 0.0/0