Інформаційний портал міста Лубни (1)
[25.01.2010]
Як самому знять фільм... (0)

Останні фото

Головна » 2009 » Жовтень » 20 » На жаль, останнього домашнього матчу цього сезону ми не побачимо
17:41
На жаль, останнього домашнього матчу цього сезону ми не побачимо
В обласному футболі відбулася неординарна подія зі знаком «мінус». Справа у тому, що в минулому турі трапився неприємний інцидент в Лубнах, де місцеві «фанати» поводили себе доволі агресивно, зіпсувала автобус гостей, затримали початок другого тайму, а сам футбольний клуб «Сула» навіть не дозволив гостям помитися після гри. Вердикт обласної федерації стосовно лубенців був жорстким, але цілком справедливим – клубу доведеться викласти 8000 гривень штрафу, стадіон «Центральний» дискваліфіковано на шість місяців, а команду «Сулу» знято зі змагань. Таким чином «Сула», достроково за три тури до завершення першості, припинила виступи. Ось так можна сказати, фанати "допомогли" команді, яка й так переживає не найкращі часи, припинити можливо своє існування. Невідомо наразі чи зможе наступного року "Сула" знову виступати в першості Полтавщини, якщо так то в якій лізі?
У цій ситуації постраждали, як не дивно уболівальники Великої Багачки, які так і не побачили заключний домашній матч своєю команди через зняття «Сули». Тому «Велика Багачка» записала чергові три очки без боротьби до турнірної таблиці. А ось їх головний конкурент за чемпіонство – кременчуцький «Гірник» змушений був свою перемогу виборювати у грі з «Жоржівкою». І це їм вдалося зробити, хоча й досить складно. У першому таймі «Гірник» пропустив гол, але вже до перерви зміг відігратися. Але остаточно шальки терезів кременчужани схилили на свій бік в останні десять хвилин гри, коли голи Жениленка та Палюха зробили остаточний рахунок – 3:1 на користь «Гірника». Кременчужани забезпечили собі, як мінімум, "срібло" першості. Та головна інтрига залишається попереду. Найближчої неділі у Кременчуці суперматч: "Гірник" - "Велика Багачка". У разі перемоги господарів на нас може чекати «Золотий матч» за перше місце вже по закінченні першості.