Головна » 2009 » Травень » 17 » ФК «Пирятин» — ФК «Велика Багачка» - 1:4 (0:2)
ФК «Пирятин» — ФК «Велика Багачка» - 1:4 (0:2)
«Пирятин»: І. Бих, С. Бих, Ярмоленко, Бриленко (Дудка,53), Кошовий (Федан, 46), Липа (Острянський, 46), Курочка, Кирпиченко, Букша, Медяник, Леонов.
«Велика Багачка»: Цибулько (Любченко, 78), Окриков, Таран (Баштовий, 64), Гришанович (Макорин, 72), Федоришин, Хижняк (Дубницький, 78), Безуглий, Ященко, Ротань (Коломієць, 78), Міславський (Зіпунніков, 59), Зав’ялов (Миколаєнко, 75).
Судді: А. Павлюченко, Бортник, Березняк (усі — Лубни).
Попередження: Гришанович.
Юнаки - 0:3
Пирятин. 16 травня. 400 глядачів.

Обом командам, на мій погляд, було що доводити. Пирятинцям — невипадковість свого перебування у групі лідерів, великобагачанцям, навпаки, випадковість домашньої поразки від гребінківського «Локомотива» у попередньому турі. Тож гра видалася яскравою, динамічною, з багатьма подіями та ефектними голами. Хто бачив, не пошкодував. Хіба що трохи шкода господарів, котрі вочевидь не заслуговували поразки з великим рахунком.
Саме пирятинці були активнішими у дебюті. На 11-й хвилині Букша потужно бабахнув зі штрафного. Одразу кілька його одноклубників дружно кинулися на добивання, бо здавалося, що втримати воротареві такий м’яч неможливо. Цибулько втримав. Вдруге кіпер гостей порятував свою команду п’ятьма хвилинами пізніше, коли після подачі кутового був першим на м’ячі і виніс його кулаком світ за очі. А вже через мить рахунок став 1:0, і не на користь «Пирятина». Дальній постріл Хижняка був таким несподіваним і таким влучним, що воротар господарів лише провів його поглядом  дальній від себе кут. Ще двома хвилинами потому Ященко замикав фланговий пас Зав’ялова і мав усі шанси подвоїти рахунок. Суддя зафіксував напад на воротаря. Після цих епізодів гра набула іншого, ніж спочатку, характеру. Відсоток володіння м’ячем був, здається, приблизно однаковим, однак багачани створювали набагато більше небезпек і були значно ближче до подвоєння рахунку, аніж господарі до встановлення рівності. Зрештою, 0:2 сталося на 39-й хвилині, коли Ященко підправив головою передачу від бокової лінії. Захист «Пирятина» епізод відверто проспав — ніхто й не намагався завадити авторові гола.
Кілька замін, виконаних господарями у перерві і невдовзі після неї, говорили про небежання миритися з перебігом подій і готовність боротися за врятування поєдинку. Одразу після свистка про початок другого тайму Гришановичу довелося ціною попередження яртувати команду від небезпечного проходу Медяника. Букша зі штрафного подав у карний майданчик, мали місце кілька рикошетів, закінчилося тим, що Цибулько ледве зміг витягти м’яч із кута. А потім Ященко підступним ударом низом довід рахунок до 0:3, і боротьба фактично скінчилася. Ні, на полі було ще багато чого вартого уваги, але все це з відчутним присмаком догравання.
Зате гол Олександра Безуглого має всі шанси претендувати на «гол сезону». Багачанським півзахисник отримав круглого спиною до воріт метрах в 20 від них, витримав паузу і з розвороту невідпорно пробив у «дев’ятку». Пригадується, минулого року в багатьох футбольних головах витала ідея оснастити матчі чемпіонату області відеозйомкою. Потім усе це затихло, певно, з міркувань як фінансового, так і технічного плану. У мить, коли в цьому матчі стало 0:4, зйомка стала б дуже доречною. Такий гол його авторові було би приємно переглянути і на старості років.
Єдина гольова відповідь пирятинців теж виявилася достатньо ефектною. Сергій Дудка відважно пішов на обігрування цілої групи багачанських захисників і незбагненним чином зумів продертися крізь іх щільні ряди. Опинившись перед воротарем, холоднокровно котнув м’яч повз нього. 1:4, і на цьому події в матчі фактично закінчилися.